Nasze marki

102-large_default
Viccarbe

Viccarbe to renomowana włoska firma meblowa, znana z wysokiej jakości mebli i akcesoriów do wnętrz, które łączą w sobie funkcjonalność, komfort oraz nowoczesny design. Viccarbe pomimo swojego włoskiego rodowodu, produkuje swe meble w Hiszpanii.

Więcej
Zrzut ekranu 2023-07-6 o 14.51.36
Colos

Colos to renomowana firma meblowa, która specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wysokiej jakości mebli. Od lat firma zdobywa uznanie klientów dzięki swojemu doskonałemu rzemiosłu, innowacyjnym projektom i dbałości o najwyższą jakość swoich produktów.

Więcej
308047335_615401143252016_4681485401246684353_n
Billiani

Billiani to włoska firma, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli. Firma jest znana ze swojego doskonałego rzemiosła, pasji do detalów i innowacyjnych projektów, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnym stylem.

Więcej
Vondom-logo
Vondom

Vondom to renomowana hiszpańska firma specjalizująca się w produkcji designerskich mebli i akcesoriów ogrodowych. Od momentu swojego powstania firma zdobyła uznanie na arenie międzynarodowej dzięki innowacyjnym projektom i wysokiej jakości wykonania.

Więcej
120074359_10157696131365886_5876810417042050344_n
Kare

Kare Design to niemiecka marka znana na całym świecie z innowacyjnych i ekstrawaganckich mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich. Od momentu powstania w 1981 roku, firma Kare Design zdobyła reputację jako lider w dziedzinie niekonwencjonalnego wzornictwa i kreatywności.

Więcej
274951032_4958779397522160_8679467064822286322_n
Bejot

Bejot to renomowana firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości mebli biurowych. Od ponad 30 lat firma Bejot odnosi sukcesy na rynku, oferując szeroki asortyment innowacyjnych produktów, które doskonale łączą funkcjonalność, ergonomię i estetykę.

Więcej
NS
Nowy Styl

Nowy Styl to wiodąca marka specjalizująca się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych mebli biurowych oraz rozwiązań do przestrzeni komercyjnych. Od ponad 25 lat firma Nowy Styl dostarcza innowacyjne produkty, które łączą funkcjonalność, ergonomię i estetykę, spełniając najwyższe standardy jakości.

Więcej
profimx
ProfiM

Profim to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli biurowych. Od ponad 30 lat firma Profim dostarcza innowacyjne rozwiązania dla profesjonalnych przestrzeni biurowych, koncentrując się na jakości, ergonomii i estetyce swoich produktów.

Więcej
Pedrali-logo-2
Pedrali

Pedrali to włoska firma o ugruntowanej pozycji w branży meblarskiej. Została założona w 1963 roku przez Braci Pedrali i od tamtej pory zdobyła uznanie jako renomowany producent wysokiej jakości mebli i akcesoriów.

Więcej
nardi1a
Nardi

Nardi to włoska marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli zewnętrznych i akcesoriów ogrodowych. Od momentu założenia w 1990 roku, firma Nardi zdobyła renomę jako jeden z wiodących producentów na rynku mebli ogrodowych.

Więcej
Logo LYXO
Lyxo Design

Czy można wyobrazić sobie świat bez piękna? Oczywiście jest to niemożliwe i jest to myśl przewodnia Lyxo Design, które dodaje owe piękno do każdego centymetra przestrzeni, do której trafią ich meble. Lyxo Design nie tylko mebluje, ale kreuje styl.

Więcej
scab1a
Scab Design

Scab Design to włoska firma specjalizująca się w produkcji designerskich mebli i akcesoriów do wnętrz i do ogrodu. Od momentu założenia w 1957 roku, marka Scab Design zdobyła międzynarodowe uznanie jako producent innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań meblowych.

Więcej
jnn
RD Italia

RD Italia to włoska firma specjalizująca się w produkcji  wysokiej jakości mebli ogrodowych. Od ponad 30 lat firma zdobywa uznanie na rynku dzięki swojemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu w innowacje technologiczne oraz doskonałej jakości swoich produktów.

Więcej
Zrzut ekranu 2023-07-4 o 14.26.15
Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji oświetlenia, która zdobyła sobie silną pozycję na rynku. Z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, firma Nowodworski Lighting oferuje szeroki asortyment designerskich lamp i oświetlenia.

Więcej
LMAR
iSiMAR

Isimar to hiszpańska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych. Od ponad 50 lat firma zdobywa uznanie swoich klientów dzięki innowacyjnym projektom, doskonałemu rzemiosłu i zamiłowaniu do piękna natury.

Więcej
1592312704941
Resol

Resol jest hiszpańską firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości mebli. Od lat firma zdobywa uznanie klientów na całym świecie dzięki swojemu zaangażowaniu w innowacyjne projekty, funkcjonalność oraz estetykę swoich produktów.

Więcej
fameg logo

Fameg to polska firma meblarska o długiej tradycji, znana z produkcji wysokiej jakości mebli z drewna. Firma została założona w 1881 roku i od tamtej pory zdobyła uznanie jako renomowany producent mebli zarówno w kraju, jak i za granicą.

Fameg
Więcej
mebella (2)

Odkryj świat Mebella, gdzie innowacyjny design spotyka się z niezrównaną funkcjonalnością. Pozwól się zainspirować naszą unikalną kolekcją mebli, która przekształci Twoją przestrzeń w dzieło sztuki – kliknij i zobacz więcej!

Mebella
Więcej
Projekt bez nazwy (18)

Ezpeleta to hiszpańska firma z długoletnią tradycją, znana z produkcji parasoli i mebli ogrodowych o wysokiej jakości i nowoczesnym designie. Produkty marki Ezpeleta są cenione za trwałość i funkcjonalność, co czyni je popularnym wyborem wśród klientów poszukujących niezawodnych rozwiązań do przestrzeni zewnętrznych.

Ezpeleta
Więcej
Language »